اولین مطلب سایت سجاد SECAD.ir

بسم الله الرحمن الرحیم

مطلب شماره1

امروز شنبه 11 خرداد 1398 اولین روز راه اندازی سایت سجاد (سکاد.آی آر) روی هاست سی-پنل هست. این قالب حدود یک هفته ای طول کشید تا طراحی شد و تمام جزئیات صفر تا صد توسط خودم انجام شده اگر بجایی اشکال دارید لطفا با من در میان بگذارید.این دامین را از سال حدود 1395 در اختیار دارم. که روی وبلاگ sajjadesmaili.blog.ir متصل شده بود.

وبلاگ نویسی به من انگیزه میداد تا فعالیت های هنری و اجتماعی خودم رو برای تفریح و لذت انجام بدم. قبلا تدوین کلیپ و جلوه های بصری رو جهت سرخوشی و بیخیالی منتشر میکردم اما بعد از مدتی متوجه شدم این وبلاگ و این توانایی میتونه توی کسب درآمد و خدمت رسانی مفید به جامعه بکارگرفته بشه. بهمین خاطر تمرکز خودم رو در این سایت ارائه نمونه کار و تولید محتوا و ارتقا سطح کیفیت خدمات تدوین و گرافیک میگذارم. امیدوارم بعد از بازاریابی و تبلیغات بتونم سفارشاتی رو از این سایت دریافت کنم. برای من لذت این کار بیشتر از امید به درآمد هست به همین خاطر شوق و انرژی زیادی دارم.

قصد دارم قسمتی به عنوان فروشگاه فایل هم داشته باشم تا از طریق کارهایی که با زحمت تولید میکنم یا به سختی از منابع اینترنت پیدا کردم و ارزش افزوده دادم رو برای فروش قرار بدم.

در ادامه مطالب خودم رو به صورت وبلاگ نویسی و ویدئو بلاگ در همین سایت منتشر میکنم و این سایت تبدیل به محور تمام فعالیت های اینترنتی من خواهد شد.

2 دیدگاه در “اولین مطلب سایت سجاد SECAD.ir”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *