معرفی خدمات بهزیستی شهرستان درگز

معرفی خدمات بهزیستی شهرستان درگز

نمونه کار بیست و پنجم سفارش: اداره بهزیستی شهرستان درگز با همکاری درگزخبر در هفته بهزیستی در سالگرد تاسیس این نهاد سفارشی از طرف روابط عمومی این اداره دریافت شد و در طول یک هفته این کلیپ آماده و تحویل داده شد. امید است به معلولین و این اداره زحمت کش توجه بیشتری شود. View this post on Instagram A post shared by سجاد ▪ تدوین کلیپ (@secad.ir) on Jul

گزارش کنکور سراسری98 درگزخبر

گزارش کنکور سراسری98 درگزخبر

نمونه کار بیست و چهارم سفارش درگزخبر تولید تیر1398 کلیپ شاد و دیدنی برگزاری کنکور سراسری در مصلای شهرستان درگز رو ببینید با دوست خوبم حامد شایسته رفتیم و مقداری از تصاویر رو هم بنده فیلم برداری کردم برای کسب تجربه عالی بود.

مجموعه قرآن فارسی

مجموعه قرآن فارسی

نمونه کار بیست و دوم تولید خرداد 1398 _ و درحال ساخت قصد دارم برای جلب رضایت الهی و باقیات و صالحات مجموعه ای از قرآن بسازم که ترجمه فارسی همه جزء های قرآن کریم را پوشش دهد و ان شاء الله تا حدود دو سال در حال ساخت خواهد بود به مرور این پست آپدیت خواهد شد.

کلیپ بدنسازی آقای حمید معمر

کلیپ بدنسازی آقای حمید معمر

نمونه کار بیستم تولید 18 خرداد 1398 با پخش کلیپ بدنسازی آقای احسان روحانی آقای حمید معمر هم سفارش یک کلیپ بدنسازی دادند که عکاسی و فیلمبرداری در دو مرحله انجام شد و پس از اصلاحات تصویر و کیفیت فیلم این نسخه منتشر شد و خدا رو شکر مشتری راضی بود و روی اینستاگرام ایشان هم منتشر شد. و تا الان حدود هفت هزار بازدید شده است.

گزارش خبری شب قدر درگزخبر

گزارش خبری شب قدر درگزخبر

نمونه کار هجدهم سفارش پایگاه خبری درگزخبر تولید: 6 خرداد 1398 گزارش مردمی درگزخبر از احیا و مراسم مذهبی قرآن به سر شب قدر، مکان پارک شادی در مجاورت شهدای گمنام جنگ هشت سال دفاع مقدس و حضور خانواده ها. 21 رمضان دومین شب قدر.

پنجمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان درگز – اردیبهشت 98

نمونه کار هفدهم سفارش: پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر تولید 28 اردیبهست 1398 در ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن درگر در پنجمین ساگرد خودش در محل مصلای درگز برگزار شد از تاریخ 27 تا 31 اردیبهشت که استقبال خیلی خوبی داشت. پایگاه درگز خبر هم سفارش تدوین گزارش خبری این نمایشگاه رو دادند و با همکاری آقای شایسته در عرض یک روز کاری کلیپ آماده و منتشر شد.

نشریه راه روشن1393

نشریه راه روشن1393

نمونه کار شانزدهم سال 1393 سفارش پایگاه بسیج شهید سیاح این مجموعه به نشریه فرهنگی راه روشن اختصاص دارد که در تابستان و پاییز 1393 در چهار شماره منتشر شد و متاسفانه بخاطر کم توجهی و کمبود بودجه متوقف شد. مطالب صفحه اول این نشریه با موضوع سبک زندگی اسلامی و صفحه آرایی گرافیک و ستون بندی مطالب را بنده انجام دادم.

اسلایدشو آقای عبدی مربی بدنسازی

نمونه کار پانزدهم سال ساخت آذر97 سفارش: آقای امین عبدی مربی بدنسازی درگز بعد از کلیپ برای باشگاه آقای عبدی هم سفارش ساخت اسلایدشو از عکس های اینستاگرام شون رو دادند و در عرض یک روز تدوین شد.

کلیپ باشگاه بدنسازی VIP

نمونه کار چهاردهم سال ساخت آبان 1397 سفارش: مدیریت باشگاه بدنسازی VIP درگز این اسلایدشو باحال رو برای افتتاحیه سالن سوم باشگاه سفارش گرفتم که در عرض یک شب فقط یک شب ساخته شد.از ساعت 11شب تا 7صبح. متاسفانه به موقع به مراسم نرسید و در مراسم پخش نشد. چقدر حیف.

دو کلیپ گزارش کار بسیج سازندگی درگز1396

نمونه کار سیزدهم سفارش: بسیج سازندگی شهرستان درگز آخر سال 1396 بسیج سازندگی سفارشی جهت ساخت اسلاید شو گزارش کار به بنده دادند که در عرض دوهته کاری در نوروز 97 این پروژه به اتمام رسید. یک نسخه جداگانه هم برای بانوان بسیجی هم ساخته و تقدیم شد. البته سال 1395 هم یک گزارش کار اسلایدشو تدوین شد که متاسفانه فایل آن در دسترس نیست.

کلیپ زیارت مجازی حرم امام علی(ع)

نمونه کار دوازدهم سفارش: هیئت عشاق ولایت و پایگاه بسیج شهید سیاح و هیئت امنای مسجد امام علی(ع) درگز سال تولید: 1394 به مناسبت میلاد امام علی (ع) جشنی در مسجد برگزار شد که این کلیپ در آن مراسم پخش شد. این اولین کلیپ سفارشی بود که بنده تدوین کرده ام. مجموعه ای از عکس های حرم امام علی (ع) و قطعه ای زیبا از گروه اسوه.

مجموعه 5 کلیپ ارائه برنامه نویسی

نمونه کار یازدهم سال ساخت 1395 این سه کلیپ در واقع یادمانی از تمرین های برنامه نویسی من در روز های دانشگاه بوده اند و به عنوان ارائه دانش کد نویسی در ابتدای راه ضبط کردم متاسفانه از بقیه پروژه ها چیزی جهت نمایش ندارم .

مجموعه 9 کلیپ دعای صحیفه سجادیه

نمونه کار دهم سال ساخت مرداد1393 با توجه به اینکه لقب امام سجاد حضرت زین العابدین علی بن الحسین(ع) روی نام بنده هست ارادتی به این امام داشتم و می خواستم دعای های صحیفه سجادیه را عمیقاً درک و فهم کنم این کلیپ ها رو ساختم اما قسمت نبود تمام دعاها بسازم بهمین خاطر نه قسمت کلیپ آماده بازدید شما هست. التماس دعا

مستند عبرت در سه قسمت

نمونه کار نهم در سال 89 قسمتی از سخنرانی دکتر حسن عباسی درباره جنگ نرم، را ادیت کرده بودم که برای خودم و اطرافیان خیلی جالب توجه بود که در سال 93 طی دهه اول محرم درحال تدوین کلیپ تصویری همان کلیپ صوتی بودم و دقیقا در روز 13آبان93 عاشورای حسینی کلیپ روی آپارات و بلاگ بنده منتشر شد. این کلیپ با عنوان مبانی جنگ نرم خیلی در سطح اینترنت

مجموعه 9 کلیپ آموزنده عقیدتی

نمونه کار هشتم سال های 93 و 94 در زمینه فرهنگی و بسیج خیلی فعال بودم. این مجوعه کلیپ برای انتشار مفاهیم و دغدغه های اجتماعی بنده در زمان خودش بوده. برای تهیه این کلیپ ها زحمت کشیده لطفا ببینید و دیدگاه خودتون رو ثبت کنید.

مجموعه 8 کلیپ فرهنگی امثال و آیت ها

نمونه کار هفتم حدود سال های 92 و 93 به مطالب امثال و آیت ها علاقه زیادی داشتم و هنوز هم دارم. این مجموعه چند کلیپ هست که برای ارائه مفاهیم بسیار جالب و تاثیر گذار فرهنگی ساخته شده .