گونهٔ پروژه: تدوین کلیپ

گزارش خبری شب قدر درگزخبر

گزارش خبری شب قدر درگزخبر

نمونه کار هجدهم

سفارش پایگاه خبری درگزخبر

تولید: 6 خرداد 1398

گزارش مردمی درگزخبر از احیا و مراسم مذهبی قرآن به سر شب قدر، مکان پارک شادی در مجاورت شهدای گمنام جنگ هشت سال دفاع مقدس و حضور خانواده ها. 21 رمضان دومین شب قدر.

پنجمین نمایشگاه قرآن کریم و عترت شهرستان درگز –…

نمونه کار هفدهم

سفارش: پایگاه خبری تحلیلی درگزخبر

تولید 28 اردیبهست 1398

در ماه مبارک رمضان نمایشگاه قرآن درگر در پنجمین ساگرد خودش در محل مصلای درگز برگزار شد از تاریخ 27 تا 31 اردیبهشت که استقبال خیلی خوبی داشت. پایگاه درگز خبر هم سفارش تدوین گزارش خبری این نمایشگاه رو دادند و با همکاری آقای شایسته در عرض یک روز کاری کلیپ آماده و منتشر شد.

اسلایدشو آقای عبدی مربی بدنسازی

نمونه کار پانزدهم

سال ساخت آذر97

سفارش: آقای امین عبدی مربی بدنسازی درگز

بعد از کلیپ برای باشگاه آقای عبدی هم سفارش ساخت اسلایدشو از عکس های اینستاگرام شون رو دادند و در عرض یک روز تدوین شد.

“اسلایدشو آقای عبدی مربی بدنسازی” ادامه ↞

کلیپ باشگاه بدنسازی VIP

نمونه کار چهاردهم

سال ساخت آبان 1397

سفارش: مدیریت باشگاه بدنسازی VIP درگز

این اسلایدشو باحال رو برای افتتاحیه سالن سوم باشگاه سفارش گرفتم که در عرض یک شب فقط یک شب ساخته شد.از ساعت 11شب تا 7صبح. متاسفانه به موقع به مراسم نرسید و در مراسم پخش نشد. چقدر حیف.

“کلیپ باشگاه بدنسازی VIP” ادامه ↞

دو کلیپ گزارش کار بسیج سازندگی درگز1396

نمونه کار سیزدهم

سفارش: بسیج سازندگی شهرستان درگز

آخر سال 1396 بسیج سازندگی سفارشی جهت ساخت اسلاید شو گزارش کار به بنده دادند که در عرض دوهته کاری در نوروز 97 این پروژه به اتمام رسید. یک نسخه جداگانه هم برای بانوان بسیجی هم ساخته و تقدیم شد.

البته سال 1395 هم یک گزارش کار اسلایدشو تدوین شد که متاسفانه فایل آن در دسترس نیست.

“دو کلیپ گزارش کار بسیج سازندگی درگز1396” ادامه ↞

کلیپ زیارت مجازی حرم امام علی(ع)

نمونه کار دوازدهم

سفارش: هیئت عشاق ولایت و پایگاه بسیج شهید سیاح و هیئت امنای مسجد امام علی(ع) درگز

سال تولید: 1394

به مناسبت میلاد امام علی (ع) جشنی در مسجد برگزار شد که این کلیپ در آن مراسم پخش شد. این اولین کلیپ سفارشی بود که بنده تدوین کرده ام. مجموعه ای از عکس های حرم امام علی (ع) و قطعه ای زیبا از گروه اسوه.

“کلیپ زیارت مجازی حرم امام علی(ع)” ادامه ↞

مجموعه 5 کلیپ ارائه برنامه نویسی

نمونه کار یازدهم

سال ساخت 1395

این سه کلیپ در واقع یادمانی از تمرین های برنامه نویسی من در روز های دانشگاه بوده اند و به عنوان ارائه دانش کد نویسی در ابتدای راه ضبط کردم متاسفانه از بقیه پروژه ها چیزی جهت نمایش ندارم .

“مجموعه 5 کلیپ ارائه برنامه نویسی” ادامه ↞

مجموعه 9 کلیپ دعای صحیفه سجادیه

نمونه کار دهم

سال ساخت مرداد1393

با توجه به اینکه لقب امام سجاد حضرت زین العابدین علی بن الحسین(ع) روی نام بنده هست ارادتی به این امام داشتم و می خواستم دعای های صحیفه سجادیه را عمیقاً درک و فهم کنم این کلیپ ها رو ساختم اما قسمت نبود تمام دعاها بسازم بهمین خاطر نه قسمت کلیپ آماده بازدید شما هست. التماس دعا

“مجموعه 9 کلیپ دعای صحیفه سجادیه” ادامه ↞

مستند عبرت در سه قسمت

نمونه کار نهم

در سال 89 قسمتی از سخنرانی دکتر حسن عباسی درباره جنگ نرم، را ادیت کرده بودم که برای خودم و اطرافیان خیلی جالب توجه بود که در سال 93 طی دهه اول محرم درحال تدوین کلیپ تصویری همان کلیپ صوتی بودم و دقیقا در روز 13آبان93 عاشورای حسینی کلیپ روی آپارات و بلاگ بنده منتشر شد. این کلیپ با عنوان مبانی جنگ نرم خیلی در سطح اینترنت جلب توجه کرد و یکی از شاخص ترین نمونه کارهای موفق بنده بود. این کلیپ در سایت های مختلف برای مثال مستضعفین و زهرا مدیا باز نشر داده شد و کاربران دیگر آپارات هم این کلیپ را خیلی باز نشر دادند.

کلیپ مبانی جنگ نرم سنگ بنای یک مستند دو قسمتی شد که از صوت سخنرانی دکتر عباسی و دیگر شخصیت های انقلاب تهیه شده است. درون مایه سیاسی مستند عبرت حال و هوای دشواری را در من ایجاد کرده بود. اواخر سال 93 مستند عبرت که قرار بر هفت قسمت بود در دو قسمت به پایان یافت و فراموش شد. بعدا یک کلیپ خلاصه از مستند عبرت از سخنان کلیدی دکتر عباسی تهیه شد. همه این کلیپ ها در ادامه مطلب قابل مشاهده هستند. اگر به هر دلیلی این فیلم ها باز نشد حتما بنده را در جریان قرار دهید.

“مستند عبرت در سه قسمت” ادامه ↞

مجموعه 9 کلیپ آموزنده عقیدتی

نمونه کار هشتم

سال های 93 و 94 در زمینه فرهنگی و بسیج خیلی فعال بودم. این مجوعه کلیپ برای انتشار مفاهیم و دغدغه های اجتماعی بنده در زمان خودش بوده. برای تهیه این کلیپ ها زحمت کشیده لطفا ببینید و دیدگاه خودتون رو ثبت کنید.

“مجموعه 9 کلیپ آموزنده عقیدتی” ادامه ↞